TELEGRAM https://t.me/breachovan ZIVEO VUCIC SNS DO POBEDE JEBEMO SVE

PLOČICE PREDNJE ASTRA H CORSA ZAFIRA B TEXTAR

PLOČICE PREDNJE ASTRA H CORSA ZAFIRA B  TEXTAR - 2383201 - 1605998 - 2383201

Pozovite i besplatno se konsultujte sa našim stručnim osobljem

Šifra: 2383201

OE broj: 1605998

Proizvođački broj: 2383201

Proizvođač: TEXTAR

Dostupno u svim Auto LIne objektima.

Trenutno nema na stanju

Za porudžbine do 6000 din. troškovi dostave su:
do 5 kg - 420 din.  /  do 15 kg - 552 din.
Za porudžbine preko 6000 din. dostava je besplatna !

PLOČICE PREDNJE ASTRA H CORSA ZAFIRA B TEXTAR

PLOCICE PREDNJE ASTRA H CORSA ZAFIRA B TEXTAR, 1605998, 2383201, šifra: 2383201, OE broj: 1605998, proizvođač: TEXTAR, proizvođački broj: 2383201

Price: 3911.00din.

Opis

ACAC694281D
GENERAL MOTORS9195157
GENERAL MOTORS93176115
GENERAL MOTORS93176429
GENERAL MOTORS93179707
GENERAL MOTORS93179708
GENERAL MOTORS93181189
GENERAL MOTORS93186713
GENERAL MOTORS93189697
OPEL1605009
OPEL1605035
OPEL1605080
OPEL1605252
OPEL1605456
OPEL1605957
OPEL1605992
OPEL1605996
OPEL1605997
OPEL1605998
OPEL90544001
OPEL9192157
OPEL93181189
OPEL93192578
OPEL95514416
VAUXHALL1605456
VAUXHALL193192578
VAUXHALL93192578

Prodavnice

Lokacija Višnjička

Višnjička 34, 11000 Beograd

Telefon: (011) 361 95 95

Mobilni: 062 50 50 07

Radno vreme:

  • radnim danima 8:30h-17h
  • subotom 8h-15h
Prodavnica auto delova 1 Lokacija na mapi