TELEGRAM https://t.me/breachovan ZIVEO VUCIC SNS DO POBEDE JEBEMO SVE

NOSAČ MOTORA PEŽO CITROEN 2.0 HDI GORNJI DESNI AUTOMEGA

NOSAČ MOTORA PEŽO CITROEN 2.0 HDI GORNJI DESNI AUTOMEGA  - 130086810 - 1806.74 - 130086810

Pozovite i besplatno se konsultujte sa našim stručnim osobljem

Šifra: 130086810

OE broj: 1806.74

Proizvođački broj: 130086810

Proizvođač: AUTOMEGA

Dostupno u svim Auto Line objektima.

Trenutno nema na stanju

Za porudžbine do 6000 din. troškovi dostave su:
do 5 kg - 420 din.  /  do 15 kg - 552 din.
Za porudžbine preko 6000 din. dostava je besplatna !

NOSAČ MOTORA PEŽO CITROEN 2.0 HDI GORNJI DESNI AUTOMEGA

NOSAČ MOTORA PEŽO CITROEN 2.0 HDI GORNJI DESNI AUTOMEGA , 1806.74, 130086810, šifra: 130086810, OE broj: 1806.74, proizvođač: AUTOMEGA, proizvođački broj: 130086810

Price: 1768.00din.

Opis

ALFA ROMEO 60777601

ALFA ROMEO 9950865

FIAT 9947938

FIAT 9939966

FIAT 9941605

FIAT 9941669

FIAT 9942904

FIAT 9942953

FIAT 9945496

FIAT 9945821

FIAT 9945823

FIAT 77362242

LANCIA 9947938

LANCIA 5892729

LANCIA 9942904

LANCIA 9942953

Prodavnice

Lokacija Severac

Severni bulevar 5v, 11000 Beograd

Telefon: (011) 72 90 100

Mobilni: 062 50 50 45

Radno vreme:

  • radnim danima 8:30h-17h
  • subotom 8h-15h
Prodavnica auto delova 1 Lokacija na mapi