TELEGRAM https://t.me/breachovan ZIVEO VUCIC SNS DO POBEDE JEBEMO SVE

GREJAČ MOTORA 1.6 D/TD 1981-1990 AUTOMEGA

GREJAČ MOTORA 1.6 D/TD 1981-1990 AUTOMEGA - 150057610 - N10213001-02 - 150057610

Pozovite i besplatno se konsultujte sa našim stručnim osobljem

Šifra: 150057610

OE broj: N10213001-02

Proizvođački broj: 150057610

Proizvođač: AUTOMEGA

Grejač za startovanje motora

Trenutno nema na stanju

Za porudžbine do 6000 din. troškovi dostave su:
do 5 kg - 420 din.  /  do 15 kg - 552 din.
Za porudžbine preko 6000 din. dostava je besplatna !

GREJAČ MOTORA 1.6 D/TD 1981-1990 AUTOMEGA

GREJAČ 1.6 D/TD 1981-1990 AUTOMEGA, N10213001-02, 150057610, šifra: 150057610, OE broj: N10213001-02, proizvođač: AUTOMEGA, proizvođački broj: 150057610

Price: 276.00din.

Opis

CITROËN59627Z
CITROËN5962T2
DACIA7700867617
MITSUBISHIM816732
PEUGEOT59627Z
PEUGEOT5962T2
RENAULT7700854538
RENAULT7700856292
RENAULT7700867617
RENAULT7701349949
VOLVO30816732
VOLVO3470278

Prodavnice

Lokacija Severac

Severni bulevar 5v, 11000 Beograd

Telefon: (011) 72 90 100

Mobilni: 062 50 50 45

Radno vreme:

  • radnim danima 8:30h-17h
  • subotom 8h-15h
Prodavnica auto delova 1 Lokacija na mapi